< Întoarceți înapoi
MSG_ALL_TOP_LOGO_ALT
ru

Mafia.md știe cum să organizeze o sărbătoare - o zi de naștere! Această sărbătoare va fi de neuitat!

"MAFIA CLASICĂ" VA OFERĂ OPORTUNITATEA DE ORGANIZARE A NASTERII!

Cum să organizați o zi de naștere? Această întrebare va fi răspunsă de Mafia.md. Oferim să vă organizăm o vacanță - o zi de naștere demnă și interesantă. Opțiunea noastră este să vă relaxați și să obțineți o cantitate inimaginabilă de emoții vii. "Classic Mafia" este o soluție non-standard care vă va surprinde pe dvs. și pe cei dragi.

Poți conta pe noi. Echipa noastră a organizat jocuri de 8 ani la petreceri corporative, zile de naștere și, de asemenea, seri de jocuri obișnuite. Vă vom spune cum să vă organizați ziua de naștere sau să organizați o surpriză teribilă pentru cineva.

Suntem gata să vă oferim ocazia de a vă surprinde și de a vă impresiona persoana de naștere. Doar sunați și veți învăța cum să organizați o zi de naștere.

De ce MAFIA.MD?

CUM VĂ ORGANIZAȚI VINERUL DUMNEAVOASTRĂ? VACANTA, CARE OPORTUNITĂȚILE SUNT:

 • petreceți timp în comunicare interesantă;
 • obțineți o mulțime de emoții uimitoare și vii;
 • obțineți o experiență de neuitat;
 • interacționează perfect cu colegii tăi;
 • găsiți un cost demn pentru o astfel de vacanță importantă - ziua de naștere.

Mafia.md va depune toate eforturile pentru organizarea elegantă a zilei de naștere.

"MAFIA" ESTE O MAI MULTE OPȚIUNI DE ORGANIZARE A UNUI NASTERIER!

"Classic Mafia" îți va permite să fii vrednic să joci și să lupți pentru victorie, să te bucuri de concediul tău în același timp. Mafia.md

GASITI Oportunitatea de a invata:

 • utilizați intuiția sau cunoștințele în psihologie;
 • să recunoască adevărul și minciuna;
 • să fie convingător, atât în ​​conversație cât și în tăcere;
 • manipula perfect propriile lor emoții și ale altora;
 • folosirea expresiilor faciale și a gesturilor, dezvoltarea propriilor tactici ale jocului.

Este minunat și plăcut să învățați astfel de lucruri pe o astfel de vacanță. Experienta si abilitatile obtinute vor fi utile pentru tine in viata, multe calitati te vor ajuta sa lucrezi intr-o echipa. "Mafia" va fi o opțiune utilă, interesantă și viu pentru organizarea unei sărbători - o zi de naștere.

"MAFIA" este un joc pentru fiecare!

Suntem mândri de munca noastră de 8 ani și de un număr mare de clienți satisfăcuți. Mafia este o ocazie uimitoare de a face față emoțiilor, atât negative, cât și pozitive. Aceasta este cea mai puternică creștere emoțională. Această furie, bucurie, concentrare, empatie - un set grozav de calități și emoții care se întrepătrund între ele doar în acest joc. Suntem multumiti de faptul ca pentru multi dintre clientii nostri "mafia" a devenit hobby-ul principal, iar aptitudinile dobandite in joc sunt aplicate permanent in viata lor.

CUM SĂ ORGANIZAȚI UN ANIMAL?

DISPONIBILE ȘI INTERESE!

REFERINT LA MAFIA.MD. Trebuie să știți exact:

 • data;
 • locul, cu asta vă putem ajuta;
 • numărul de jucători participanți;

Apoi trebuie să completați o cerere.

 

mafia md contact form
mafia md contact form

Lăsați o cerere pe corporativ

Trimiteți o aplicație
Copyright 2017 Создание сайта Studio Webmaster